Petar Gnjidić„Radio sam dosta različitih poslova na kojima nisam bio zadovoljan i nisam mogao da pronađem pravi poziv za sebe sve dok nisam počeo da se interesujem za programiranje i web dizajn. Ubrzo sam uvideo da je školovanje na ITS-u upravo ono što mi nedostaje da bih se u potpunosti usavršio i radio posao koji volim. To je bio delić slagalice koji mi je sve vreme nedostajao. Ovde sam postigao veoma dobre rezultate, zahvaljujući kojima sam dobio posao u SoftLinku kao PHP programer. I sada konačno mogu da kažem da radim ono što volim i da sam zadovoljan, iako su pravi izazovi tek preda mnom.

JOVAN JAGODIĆ, DIPLOMAC

POSTANITE DEO TIMA KOJI POBEDJUJE

Ako ste stručnjak u oblasti IT-a ili menadžmenta, spremni ste da se stalno usavršavate, interesuje vas rad u edukativnoj  ustanovi koja se stalno razvija i raste, želite da odredjena znanja prenesete drugima na klasičan način ili preko naše platforme za e-learning, pošaljite svoj CV na hr@its.edu.rs
Postanite deo tima koji pobedjuje!