Petar Gnjidić„Za ITS sam se odlučio zbog plana i programa koji nudi. Prilično sam bio upućen u programiranje i baze podataka pre nego što sam došao na ITS. Znanje koje sam ovde stekao sada koristim pri izradi studentskog servisa za kačenje predavanja. Atmosfera u školi je krajnje prijatna i prijateljska. Upoznao sam dosta zanimljivih ljudi. Polaganje ispita je usklađeno sa prirodom ispita, pa ono postoji preko zadataka ili u TLS. ITS bih preporučio svima koji žele da upotpune svoje znanje i da ono što nauče danas mogu sutra praktično da iskoriste. To znam po sebi.

PETAR GNJIDIĆ, DIPLOMAC

DOKUMENTACIJA ZA UPIS

Kandidati za upis podnose:

• original svedočanstava za sve razrede i diploma završene srednje škole
  • izvod iz matične knjige rođenih
  • fotokopiju lične karte (ne mora da bude overena) i original na uvid
  • dve fotografije formata 3x3,5 cm.

Dokumenta se predaju svakog radnog dana od 09.00h do 17.00h na adresi Comtrade Technology Center, Savski nasip 7, Novi Beograd u prostorijama Visoke škole strukovnih studija za informacione tehnologije. (Lokacija)

Za sva dodatna pitanja u vezi sa predajom dokumentacije za upis pozovite 011/2096-777 ili pošaljite poruku sa ove stranice.