ŠTA DOBIJATE

„Želeo sam da upišem školu čijim ću završetkom steći iskustvo i znanje da odmah započnem svoj posao i da radim. Pre ITS-a sam dve godine studirao na državnom fakultetu i razlika u načinu na koji se studentima pružaju znanja je kardinalno velika. Na ITS-u je studentu pruženo sve, na njemu je samo da uči i u tom slučaju ne postoji ni najmanja mogućnost da ne uspe. Još jednom bih ponovio: ovde stičem znanja koja su stvarno praktična i koja će mi veoma značiti. Ja sebe kroz pet godina vidim kao vlasnika jednog malog do srednjeg uspešnog IT preduzeća.”

MILOŠ ĐAKOVIĆ, DIPLOMAC

ITS ZAPOŠLJAVA SVOJE STUDENTE

U želji da svojim studentima omogućimo siguran posao, uspešnu karijeru i uživanje u upotrebi stečenih stručnih veština konstantno ostvarujemo saradnje i partnerstava sa velikim brojem kompanija na domaćem i međunarodnom tržištu.

Uz pomoć Centra za razvoj karijere, čiji je primaran cilj aktivan i predan rad na razvoju i usavršavanju karijera naših studenata, ITS uspešno sarađuje sa velikim brojem domaćih i stranih poslodavaca. Na taj način, svi oni koji su nam, upisavši našu školu, ukazali poverenje imaju mogućnost bržeg i lakšeg pronalaženja idealnog posla i napredovanja u karijeri.

Ne zapošljavamo studente ITS-a samo u drugim kompanijama, već najboljima nudimo i posao u kompaniji LINK group, osnivaču naše škole. To je ujedno i najbolji pokazatelj koliko smo sigurni u obrazovanje koje vam pružamo i u vaše profesionalne sposobnosti. Jer, za sebe želimo samo najbolje. One koji su stekli savremeno znanje koje odmah mogu da primene u praksi.

Takođe, naši studenti imaju detaljan uvid u aktuelna dešavanja na tržištu rada. Prioritetno su obavešteni o novim konkursima u najuspešnijim kompanijama i, na taj način, odlično startno pozicionirani u odnosu na druge kandidate.

Broj kompanija sa kojima škola sarađuje raste iz dana u dan. Takođe, i broj zadovoljnih i uspešnih studenata raste. Pogledajte listu kompanija sa kojima je ITS potpisao protokol o saradnji i koje danas zapošljavaju naše studente:

Zepter   Rauch   Nestle

FlyFly travel     LG