O NAMA

Petar Gnjidić„Tokom nastave na ITS-u imala sam utisak kao da sam deo tima, kako zbog okruženja tako i zbog prilike da učestvujem u brojnim projektima. Nastavni plan ide u korak sa vremenom, što je najbitnije za IT oblast. Nema suvoparnog učenja teorije, već objašnjenja na praktičnim primerima i realnim životnim situacijama. ITS je učinio moje studiranje zanimljivim, motivisao me je da napredujem, postignem izvanredne rezultate i ostvarim svoje ciljeve. Sada sam zaposlena u kompaniji LINK group, kao koordinator Centra za razvoj karijere, gde imam priliku da steknem kvalitetno radno iskustvo, radeći sa timom profesionalnih i kreativnih ljudi.

TIJANA RUSIĆ, DIPLOMAC

KOMPANIJE SA KOJIMA SARAĐUJEMO

ITS sarađuje sa najvećim kompanijama iz zemlje i inostranstva. U projektima za ove kompanije učestvuju i studenti ITS-a, koji na taj način stiču praktična znanja, i šansu za svoje buduće zaposlenje u tim kompanijama. Bogat CV sa listom projekata na kojima je student radio, još od prve godine studija, sa preporukom ITS-a za zaposlenje nakon diplomiranja, budućim diplomcima ITS-a otvara siguran put za dobar posao u nekoj od sledećih kompanija: