„Želeo sam da upišem školu čijim ću završetkom steći iskustvo i znanje da odmah započnem svoj posao i da radim. Pre ITS-a sam dve godine studirao na državnom fakultetu i razlika u načinu na koji se studentima pružaju znanja je kardinalno velika. Na ITS-u je studentu pruženo sve, na njemu je samo da uči i u tom slučaju ne postoji ni najmanja mogućnost da ne uspe. Još jednom bih ponovio: ovde stičem znanja koja su stvarno praktična i koja će mi veoma značiti. Ja sebe kroz pet godina vidim kao vlasnika jednog malog do srednjeg uspešnog IT preduzeća.”

MILOŠ ĐAKOVIĆ, DIPLOMAC

POČELA JE KOLOKVIJUMSKA NEDELJA NA ITS

Završen je prvi deo zimskog semestra na ITS-u. Prema kalendaru nastave počela je kolokvijumska nedelja.

Ovo je prva prilika da studenti ITS pokažu svoje znanje i ostvare dobre rezultate u zimskom semestru. Kolokvijumi predstavljaju vid polaganja pređenog gradiva i ispunjavanja predispitnih aktivnosti u okviru predmeta. Želimo mnogo uspeha svim kolegama.