Petar Gnjidić„Oduvek su me privlačile informacione tehnologije i znao sam da ću se time baviti, ali, osim zainteresovanosti za IT struku, nisam posedovao neka posebna znanja iz ove oblasti – sve dok nisam upisao ITS i počeo da se usavršavam. Na ITS-u sam se opredelio za smer Elektronsko poslovanje, koji kombinuje web dizajn sa internet marketingom. Upravo tada sam i definitivno odlučio da je elektronsko poslovanje nešto čime želim da se bavim.
Iz školovanja na ITS-u imam samo pozitivna iskustva. Naročito mi se dopalo to što je program savremen i što prati promene i trendove u oblasti IT-ja, a fokus je na praktičnom radu i stvarima koje su odmah primenjive u praksi. Pred kraj školovanja, aplicirao sam za poziciju SEO/PPC praktikanta u okviru LINK Apprentice Programa. Nakon toga sam dobio i posao u LINK groupu, gde nastavljam svoje konstantno usavršavanje i sticanje novih znanja.

BORIS PAVLIĆ, STUDENT

SIGURAN PUT KA USPEŠNOJ KARIJERI

Danas, u uslovima globalne konkurencije, informacione eksplozije, dinamičkog razvoja nauke i tehnologije, znanje je ono što razdvaja uspešne od neuspešnih.

Pored tehničkih znanja na Visokoj školi strukovnih studija za informacione tehnologije steći ćete i ostale veštine koje su neophodne ukoliko želite da se dobro zaposlite ili pokrenete sopstveni biznis. Naučićemo vas kako da ostvarite poslovnu komunikaciju i korespondenciju, kako da sastavite profesionalni CV, koja pitanja vas očekuju na intervjuu za posao, kako treba da izgledate i da se ponašate tj. kako da kvalitet koji posedujete "prodate" na najbolji mogući način.

Postaraćemo se da vaše znanje engleskog jezika dovedemo do perfekcije. Saznaćete sve o mogućnostima i načinima pokretanja sopstvenog biznisa, izradi biznis plana, upoznaćete funkcionisanje poslovnih sistema neposrednim uvidom u način rada konkretnih IT kompanija.