Studijski program se sastoji od obaveznih i izbornih predmeta. Obavezne predmete student mora da upiše. U opredeljivanju za izborne predmete, ponuđene u svakom semestru, student ima potpunu slobodu. U sledećim tabelama data je raspodela izbornih predmeta po profilima na različitim studijskim programima.

Studijski program Informacione tehnologije

IZBORNI PREDMET

PROFIL

Aplikativno
Programiranje

Internet Programiranje

Informacioni
Sistemi

IT Menadžment

PGMA

RS

RM

SPKR

OM

OEFR * *

MPLJR

PRV

EP * *
 MIM * *

Pogledajte kompletan spisak obaveznih i izbornih predmeta na studijskom programu Informacione tehnologije >>>

Studijski program Elektronsko poslovanje

IZBORNI
PREDMET
 PROFIL
Elektronska trgovina
i bankarstvo
 Internet marketing
sa Web dizajnom
 OEFR  *
 AP  *
 SPKR  *
 RM  *
 APS  *
 PIS  *
 BEP  *
 NWD  *
 EB  *
 PIP  *

Pogledajte kompletan spisak obaveznih i izbornih predmeta na studijskom programu Elektronsko poslovanje >>>

Student bira one izborne predmete, a samim tim i profil koji najviše odgovara njegovim željama i potrebama zanimanja kojim želi da se bavi, a to znači da može da odabere i one predmete koji u tabeli nisu preporučeni.

Jedino ograničenje je da student u svakoj studijskoj godini treba da bude ostvari najmanje 60, a u toku celog studija najmanje 180 ESPB.