ITS odbojkaški klub

Studentkinje ITS-a, osim što se interesuju za IT, postižu i odlične sportske rezultate. Veliko nam je zadovoljstvo da podržavamo sve njihove vannastavne aktivnosti i omogućimo im da se takmiče u raznim sportovima.

Sa ponosom vam predstavljamo odbojkaški tim Visoke škole strukovnih studija za IT (ITS).

Odbojkaškom ženskom timu na raspolaganju su svi uslovi da razviju svoje sposobnosti i postignu sjajne rezultate. ITS odbojkaški klub poseduje svoj grb, specijalno dizajnirane dresove, vredno trenira svake nedelje i sa nestrpljenjem očekuje nove utakmice, turnire i takmičenja. Devojke na njima daju svoj maksimum i postižu izvanredne rezultate.

Zajedno u nove pobede!

Pogledaj tim
IV kolo - 16.03.2017.

peharITS - Matematički fakultet 2:0
(25:14; 25:18)

Odbojkašice ITS-a zabeležile su još jednu pobedu u ovoj sezoni. Ovog puta u kup takmičenju bile su bolje od Matematičkog fakulteta rezultatom 2:0 u setovioma (25:14; 25:18). Ovom pobedom ekipa ITS-a plasirala se u četvrt-finale kup takmičenja u odbojci za sezonu 2016/17.

III kolo - 4.12.2016.

peharITS - ICT 2:0 (25:18; 25:21)

U petom i poslednjem kolu takmičenja po grupama, Odbojkaški klub ITS-a zabeležio je četvrtu pobedu maksimalnim rezultatm 2:0 u setovima (25:18; 25:21) protiv Visoke škole za informacione i komunikacione tehnologije (ICT). Ovom pobedom naš tim je izborio plasman u četvrtfinale prve lige za odbojkašice u organizaciji USSB-a. Rezultatski jako uzbudljiva i neizvesna utakmica sa puno preokreta, ali su naše devojke uspele da oba seta prelome u svoju korist i na kraju zasluženo došle do maksimalne pobede.Sve čestitke našim studentkinjama na trudu i borbenosti.

II kolo - 12.11.2016.

peharITS - Beogradska politehnika 2:0
(25:18, 25:12)

U drugom kolu Univerzitetske lige Beograda Ekipa OK ITS-a zabeležila je drugu uzastopnu pobedu. Ovog puta naš tim bio je bolji od V.Š.Beogradske politehnike. Utakmica se odigrala u S.C. Košutnjak u 18:30h. Jedina neizvesnost bila je u prvom setu do rezultata 16:16 kada su naše studentkinje vezale 6 poena i tako ovaj set privele kraju rezultatom 25:18. U drugom setu bilo je manje tenzije jer je na staru naš tim vodio sa 7:1 i do kraje je samo uvećavao prednost. Drugi set završen je rezultatom 25:12.

I kolo - 6.11.2016.

peharITS - Visoka škola elektrotehnike i računara 2:0 (25:12, 25:18)

Odbojkašice su pobedom startovale u prvom kolu Univerzitetske lige Beograda. Savladale su Visoku školu elektrotehnike i računara rezultatom 2:0 u setovima. Jedina neizvesnost bila je polovinom prvog seta do reziltata 12:12. Nakon toga naše devojke su bez većih problema utakmicu privele kraju.