Umanjene školarine za nosioce Vukove diplome i odlične učenike

Želimo najbolje studente i nudimo im najbolje uslove. Zato nosioci Vukove diplome i odlični učenici – najbolji od najboljih – mogu da konkurišu za program finansijske podrške na ITS-u i da dobiju do 60% popusta na školarinu.

Želimo da nagradimo sav trud i rad koji postižete i smatramo da vaš uspeh ne sme da zavisi od platežne mogućnosti.

U ITS-u verujemo u istinsku edukaciju obrazovanih i vrednih mladih ljudi, intelektualaca i budućih IT lidera, koji se ističu kvalitetnim obrazovanjem, svojim radom i težnjom ka najboljem.

Zbog toga smo osmislili program podrške za učenike 4. razreda srednje škole koji postižu vrhunske rezultate. Smatramo da je to najbolji način da vas nagradimo i podstaknemo. Da vam pomognemo da se u potpunosti posvetite svom najvažnijem poslu – učenju i stvaranju u najboljem ambijentu, na najboljoj opremi i sa najboljim kolegama.

Kako da se prijavite?

Da bi neko konkurisao, potrebno je da prođe kroz sledeće korake:

Rok za prijavu je 30. jun tekuće godine. Kandidati moraju da imaju završen 4. razred srednje škole u godini konkurisanja na ITS. Visina umanjenja dodeljuje se u vrednosti od 30% do 60% od pune cene školarine. Ukoliko više kandidata zadovoljava navedene uslove, formira se rang-lista kandidata za umanjenje školarine. ITS zadržava svako pravo da ukine bilo koji program podrške ili otvori novi bez objašnjenja. ITS nije u obavezi da učenicima koji nisu dobili podršku pruži objašnjenje o razlogu zbog kog nisu izabrani.

Izaberite pravi program podrške za sebe:

Program podrške „Vuk Karadžić”

Program finansijske podrške „Vuk Karadžić”ITS omogućava umanjenje školarine nosiocima Vukove diplome.

Prilikom konkurisanja potrebno je dostaviti:

• molbu za umanjenje školarine;
  • svedočanstva za prva 3 razreda srednje škole, odnosno sva 4 razreda srednje škole (nakon zvaničnog završetka školovanja);
  • potvrda posebnih postignuća (nagrade, sertifikati, dokazi o ostvarenim uspesima sa takmičenja i dr.);
  • eventualne preporuke profesora srednje škole;
  • motivaciono pismo zašto kandidat želi da studira na ITS-u i na kom studijskom programu.

Maksimalan broj umanjenih školarina na osnovu uspeha iz srednje škole je 4 umanjenja od po 60%, 50%, 40% i 30%.

Prijavite se do 30. juna »

Program podrške „Nikola Tesla”

Program podrške „Nikola Tesla”ITS omogućava umanjenje školarine uspešnim diplomiranim srednjoškolcima, sa ostvarenim odličnim uspehom u sva četiri razreda srednje škole, za posebna dostignuća, ostvarene rezultate i osvojene medalje na domaćim i međunarodnim takmičenjima informatike i matematike.

Prilikom konkurisanja potrebno je dostaviti:

• molbu za umanjenje školarine;
  • eventualne preporuke profesora srednje škole;

Maksimalan broj umanjenih školarina na osnovu uspeha iz srednje škole je 2 umanjenja od po 50% i 40%.

Prijavite se do 30. juna »

Želimo da nam se pridružite u što većem broju. Dobitnici podrške imaće prioritet u uključivanju u vannastavne aktivnosti i projekte kompanija Comtrade i LINKgroup i priliku da prvi dobiju ponude za zaposlenje još u toku studija.

U svakom pogledu ćemo vam pomoći da postanete vrhunski IT stručnjaci i budete ponos za svoje roditelje, našu školu i našu zemlju. Očekujemo vašu prijavu.