Diplomirala je 2008. godine na Fakultetu likovnih umetnosti u Beogradu, odsek Slikarstvo, čime je stekla zvanje diplomirani slikar likovnih umetnosti. Trenutno je na trećoj godini doktorskih studija Univerziteta umetnosti u Beogradu.

Korisnik je stipendija Vlade Republike Srbije namenjenih razvoju naučnog i umetničkog podmlatka, kao i stipendije EFG banke namenjene najboljim studentima Srbije.

Aktivna je na umetničkoj sceni sa šest samostalnih izložbi i mnogobrojnim učešćima na grupnim izložbama, festivalima, radionicama i kolonijama.

Radno iskustvo je sticala na poziciji umetničkog direktora u firmi Arte media iz Beograda, kao i kroz honorarne poslove grafičkog dizajna, postprodukcije fotografija i voditelja likovnih radionica.

KARTON NASTAVNIKA