U toku studija na Visokoj školi strukovnih studija za informacione tehnologije – ITS studenti imaju na raspolaganju mnogo mogućnosti koje im značajno unapređuju kvalitet učenja, sticanje znanja i veština pogodnih za najtraženije poslove današnjice.

LiveStreamJoš jedna posebna pogodnost za studente ITS-a, koja je uvedena od ove studijske godine, jeste mogućnost da nastavu na ITS-u prate i preko interneta, putem Live streama. Live streamu predavanja studenti pristupaju preko platforme za softverski podržano učenje i odeljka Live Class, u kome se nalaze linkovi sa predavanjima za naredni period i njihovi termini.

Sigurni smo da će ovaj dodatni resurs značajno doprineti kvalitetu učenja na ITS-u i proces savladavanja gradiva učiniti još efektivnijim, ponajviše zahvaljujući tome što će od sada sva predavanja ostajati sačuvana u video arhivi, pa će studenti moći ponovo da ih pogledaju u svakom trenutku.